14 Mart 2013 Perşembe

bir ben daha olsa..

Gerçekten günler bana yetmiyor artık.. bir taraftan çalışmak, bir taraftan hayat dışarıda kaçıyor düşüncelerei, bir taraftan evde beni bekleyen bir melek.. hangisine ne kadar zaman ayırabilirim ki?

sabah kızımla kahvaltı etmeyi başarırsam ne kadar güzel, sonra koştur koştur işe gel. arada işin olmayan küçük sürelerde kendi özel işlerini yetiştirebilirsen onları hallet ( kuafördü, market alışverişi idi vs. ) eve gel ve sonsuz istekli annesini deli özlemiş ve benim de burnumda tütmüş minik prensesle oyun oyna.. ama sadce bu değil ki; aynı zamanda hemen yemek yapmaya koyul, aman Masal'ı yedir, giydir.. onunla verimli zaman geçirmeye çalış ve günün sonunda bu yorgunlukla Masal'ı uyuturken eğer ben de uyuya kalırsam geçmiş olsun, tv seyredecek beynimi boşaltıcak iki muhabbet edecek zaman bile olmamış demektir. ve hemen arkasından aynı tempo sabah yine başlar..

işte o yüzden bir ben daha olsa.. bir ben çalışırken diğer ben hayatı yakalasa ve iki ben birbirini tamamlasa?? olmaz mı?? bence harika olurdu :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder