20 Ağustos 2013 Salı

Bodrum Tatilimiz..


Masal'ı anneannesinin yanına gönderdikten sonra uçak günlerimi yavaş yavaş öne alıp ancak 8 gün dayanabilip yanına gittim.
Giderken aslında biraz korkuyordum çünkü babasının bir şehir dışı seyahatinden sonra gerçekten kendisine küsmüştü. Bunun için hazırlıklı olan ben elime hediyemi de alıp yola koyuldum. Ben Bodrum'a vardığım zaman onlar sahildelerdi ve hemen bavulumla beraber sahile gittim. 
ve işte buluşma anı.. gerçekten harikaydı.. Bana sımsıkı sarılması Annem geldi annem geldi diye bağırmaları paha biçilmezdi, o kadar güzel öptü ki beni hiç böyle hissetmemiştim. Tabii bunu  gören site sakinleri birbirlerinden Selpak istemeye başlayıp olayın dramatik bölümüne geçtiler.
Ve sonrasında devam eden 15 gün boyunca
" anne del"
"anne denize girme"
"anne oyun oynayalım"
"anne otur"
"anne bana bak"
"anne banyo yapma"
... ve bunun gibi beni yanından 1 metre uzağa bırakmayarak aşk dolu bir tatil yaşadık. Bu durum babası birkaç günlüğüne gelince biraz rahatladı ve ben de denize biraz girebildim.. Yaşasınn :)
Ama gerçekten Masal için çok güzel bir tatil oldu ve ona çok iyi geldi.. Tatilin en güzel kısmına gelince Masal artık kollukla yüzüyor.. Evet evet ayaklarını çırpıyor ve yüzüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder