1 Kasım 2013 Cuma

Neler oldu neler..


Masal artık okula başladı ve sanırım hayatından da memnun :) Bakıcısı bir cuma ve arkasından da bir pazartesi işe gelmeyip cep telefonuma artık çalışmayacağını, arabasını satıp borçlarını ödeyeceğini ve sağlığı yüzünden de artık çalışmak istemediği yönünde tamamen terbiyesizce bir kısa mesaj attı ve işten ayrıldı..

elbette işten ayrılabilir en doğal hakkı.. ama kendisi sevgi yumağı gösteren Masal'ı çok sevdiğini onun aşkı vs. olduğunu söyleyen biri hiç ama hiç Masal ile vedalaşmadan onu son kez gormeden gidebilir mi? sorunun cevabı evet cunku bunlar bakıcı sadece ve sadece para kazanmak ıcın bu ısı yapıyorlar ve aralarında ıyı dediğimiz de yalan cıkıyor. Masal'ın ilk bakıcısını hiç sevmiyordum ama kadıncagız bıle ( o da yalan soyleyerek ayrıldı) Masal'dan ayrılırken aglayarak gitti.

NOT: işten ayrılan ve artık çalışmayacağını soyleyen bakıcının delı dıvane iş aradığı da kulagıma gelmedi değil.. dunya kucuk :)

demek ki neymiş? Bakıcıdan bir an önce kurtulmak gerekiyormusss cunku okul bir cennet :) Masal okula başladığından beri gerçekten çok güzel şeyler öğreniyor ve gercekten ben cok memnunum..
ilk okul günümüz :)

ilk gün Sinem Öğretmeni tarafından çekilen oyun oynarken ve kendi başına uyurken ki resimleri :)
okulumuzdan şimdilik gerçekten çok memnunuz, Masal'ın bundan önce oyun okulu olarak gittiği okulu pek sevmiyordum ticarethane gibi geliyordu. Ama bu okulu gerçekten sevdim başka bir havası var gerçekten ve Altıntepe veya Bostancı taraflarından oturanlara Yapboz Anaokulu'nu şiddetle tavsiye ediyorum..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder